Ürün Arama
ALIŞVERİŞ SEPETİ

ADET ÜRÜN FİYAT


Magnum Power Bayanlara Özel Kapsül
Magnum Power Bayanlara Özel Kapsül

Magnum Power Bayanlara Özel Kapsül

Fiyat: 39.00 TL

Stok: Var
Marka: Magnum Power
5739 Okunma  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

MAGNUM POWER CİNSEL PERFORMANSI ARTTIRMAYA YARDIMCI BİTKİSEL KAPSÜL  (BAYANLARA ÖZEL)

İŞ HAYATI, STRES , GEÇİM DERDİ, SİGARA KULLANIMI, EV İÇİ SORUNLAR GİBİ ŞARTLARIN VE ÇEŞİTLİ HASTALIKLARIN (ŞEKER HASTALIĞI VE DAMARSAL SORUNLAR GİBİ RAHATSZILIKLARIN) BAYANLARDA OLUŞTURDUĞU;

Magnum Power Bayanlara Özel İstek Arttırıcı Kapsül

- CİNSEL İSTEKSİZLİK

- İLİŞKİ SIRASINDA HİSSEDEMEME

YORGUNLUK

- STRES KÖKENLİ CİNSEL SOĞUKLUK

- KONDÜSYON DÜŞÜKLÜĞÜ GİBİ SORUNLARIN GİDERİLMESİNE YARDIMCI MUHTEŞEM BİR ÜRÜNDÜR.

 

ŞİFALI BİTKİ VE BAHARATLARIN DIŞINDA HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ


ŞEKER HASTALIĞINA VEYA DAMAR TIKANIKLIĞI İLE DAMAR SERTLİĞİNE BAĞLI İSTEKSİZLİKLERDE,
STRES VE YORGUNLUĞA BAĞLI İLİŞKİ SIRASINDA HİSSEDEMEME VE İSTEKSİZLİK SORUNLARININ GİDERİLMESİNE YARDIMCI BİR GIDA TAKVİYESİDİR.


MAGNUM POWER KAPSÜLÜN İÇERİĞİ: PANAX GİNSENG, DARÜL FÜL FÜL,ÇAKŞIROTU, KAKULE, KARANFİL, BESBASE, TARÇIN, ZENCEFİL, SAFRAN, MEYAN KÖKÜ, EKİNEZYA


BAYANLARDA İSTEKSİZLİK, YORGUNLUK ,İLİŞKİDE HİSSEDEMEME SORUNLARI İÇİN, CİNSEL BİRLİKTELİKTEN 1-2 SAAT ÖNCE 1 KAPSÜL BOL SU İLE İÇİLİR.

AÇ VEYA TOK KARNINA ALABİLİRSİNİZ, ANCAK YEMEK İLE ARASINA EN AZ 1 SAAT SÜRE KONULMALIDIR. 24 SAAT İÇİNDE 2 KAPSÜLDEN FAZLA KULLANMAYIN.
 

NOT: ETKİSİNİ CİNSEL UYARILMA İLE BİRLİKTE GÖSTERİR.


48 SAATE KADAR ETKİLİDİR.

KULLANDIĞINIZ HERHANGİ BİR İLAÇ VARSA , KAPSÜLLER İLE ARASINDA 2 SAATLİK BİR ZAMAN KOYUNUZ. BAŞKA BENZER ÜRÜNLERLE BİRLİKTE KULLANMAYINIZ.

Yazan: isimsiz (18-04-2016 20:46)

alışkın olmadığım için tedirginlik yaşadım bir hafta rafta durdu kullanmadık. kullandıktan sonrda memnun kaldım ayrıntıya girmeye gerk yok sadece yorum bulunsun istedim tşkler


Yazan: nurten t. (16-12-2013 19:32)

kimse yorum yapmamış bu kapsüllerin hakkını yememek lazım. sanırım set ile birlikte ucuz olduğu için yorum az oluyor :) benim bünyemle uyuştu ben sevdim gerçekten. bayanların bu tarz ürünleri alması kullanması sipariş vermesi filan çok daha zor bir durum. benden daha cesaretli bir arkadaşla sipariş ettik ve sonrasında kendim de aldım. telefondaki alakadar arkadaşlar için de teşekkür ediyorum.Etiketler:

E-bülten Aboneliği


sitemap! rss!
© 2016 - ŞİFA DERYASI